Alertownik - mobilnie i w wersji przeglądarkowej!

6.10.2015r.

 

Alertownik – system umożliwiający i ułatwiający obustronną komunikację mieszkańców z urzędami - prężnie rozwija swoje funkcjonalności. Właśnie zostały ukończone prace nad nową – webową wersją aplikacji!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że obecnie dostęp do systemu zapewniają nie tylko aplikacje mobilne na urządzeniach posiadających system operacyjny Android czy iOS, ale także wszystkie urządzenia z przeglądarką internetową.

 

Dzięki webowej odsłonie, zalogowanie się do systemu Alertownik jest możliwe na każdym komputerze, tablecie, smartfonie, a nawet telewizorze z opcją Smart TV, niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywamy.

 

Przeglądarkowa wersja Alertownika oferuje użytkownikom te same szerokie możliwości, opcje i treści, co aplikacje na urządzeniach mobilnych. Po zalogowaniu się na stronie www.alertownik.pl, każdy z nas ma możliwość:

  • odbierania informacji o sprawach dla nas ważnych oraz ostrzeżeń o zagrożeniach,
  • wysyłania do urzędu zgłoszenia inicjatyw,
  • obserwowania mapy spraw wymagających działań w regionie,
  • wypełniania ankiet, sondaży oraz głosowania na budżet obywatelski,
  • tworzenia społeczeństwa zaangażowanego w sprawy samorządu.

Wraz z wersją webową Alertownik oferuje nową funkcję - SMS Alert, umożliwiającą otrzymywanie powiadomień od urzędu w formie wiadomości SMS. Dzięki SMS Alert możemy na bieżąco być informowani o aktualnościach, zagrożeniach czy inicjatywach związanych z naszym regionem.

 

Każdy z nas może aktywnie uczestniczyć w życiu samorządu i mieć wpływ na swoje otoczenie!

 

Pobierz bezpłatną aplikację ze strony internetowej https://alertownik.pl/pobierz-uzytkownicy lub zaloguj się bezpośrednio na https://panel.alertownik.pl/mobile/. Możesz też zeskanować poniższy kod QR i przekonać się, jak działa Alertownik.

 

 

 

 

Fundacja Veracity

 

 

« wstecz