XIII Forum Kapitału i Inwestycji

Fundacja Veracity, 15.09.2015r.

 

 

 

Aktualność i podsumowanie 25 lat polskiej samorządności, ale przede wszystkim otwarcie na tematykę nastawioną na przyszłość i wyzwania stojące przed samorządami, nowe trendy, nowe kierunki myślenia o finansach samorządowych i inwestycjach – to mocne punkty programu Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie, które dotychczas odbywało się w Warszawie. Katowice w tym roku po raz pierwszy będą miastem gospodarzem Forum. Koncepcja przeniesienia Forum do Katowic pojawiła się w zeszłym roku, a dzięki ukończeniu najbardziej nowoczesnego w Polsce Międzynarodowego Centrum Kongresowego stało się to możliwe.

 

1-2 Października

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska fundacji Veracity w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Zaprezentujemy Państwu nowoczesny system Alertownik (alertownik.pl) wspierający samorządy w budowie społeczeństwa obywatelskiego i komunikacji z mieszkańcami. Podpowiemy jak bezpłatnie wdrożyć system w Państwa samorządzie oraz odpowiemy na pytania dotyczące projektów realizowanych przez nasza fundację.

 

2 Października, 10:00-11:30 

Zapraszamy do udziału w dyskusji z przedstawicielami naszej fundacji. 

Dyskusja będzie poświęcona nowoczesnym narzędziom, które wspierają polskie gminy, miasta i powiaty w budowie społeczeństwa obywatelskiego i komunikacji z mieszkańcami. Spotkanie odbędzie się w panelu: Zjazd Sekretarzy, Elektronizacja i cyfryzacja  w urzędzie.

 

Rejestracja 

Szczegóły wydarzenia oraz formularz rejestracji:

www.samorzadoweforum.pl

 

Fundacja Veracity

« wstecz